فروشنده شوید

آیا می‌دانستید توس چیپ دارای سیستم همکاری در فروش است؟

فروشنده شوید؟!
شما می تویند در هر زمینه ای که مرتبط با طراحی پروژه های الکترونیک ، برنامه نویسی و سایر موارد مشابه باشد، محصولات دانلودی خود را مثل : پروژه الکترونیک، مدار طراحی شده، فایل برنامه نویسی و … بسازید و بعد در توس چیپ اونها رو به فروش برسونید.

چجوری؟

به سادگی یک چشم بهم زدن!
فقط کافیه توی سایت به عنوان فروشنده عضو بشوید و اطلاعات طراحی خودتون رو به معرض فروش بزارید و به سادگی کسب درآمد کنید.

توجه داشته باشید که پنل فروشندگی با پنل کاربری سایت متفاوت هست و امکانات بسیار زیادی برای فروشندگان در این پنل موجود است ، و مراحل کاملا به صورت خودکار می باشد؛امکاناتی همچون : ثبت محصول ، درج قیمت ، ساخت کد تخفیف ، نمایش میزان فروش ، نمایش در آمد ، برداشت درآمد به دست آمده و…

محصولی با کیفیت تولید کنید، یک بار آن را آپلود کنید و یک عمر از فروش محصول خود کسب درآمد کنید. این مدل تجاری ساده راهی است که توس چیپ برای کسب درآمد در اختیار طراحان ایرانی قرار می‌دهد.
یک نکته کلیدی در افزایش فروش: اگر می خواهید محصولتان به مرور زمان نیز فروش تساعدی را به خود اختصاص دهد؛ موارد مهم همچون راهنما و توضیحات کامل و دقیقی را در توضیحات محصول آماده کنید، از خریداران به خوبی پشتیبانی کنید و در سریع ترین زمان ممکن نظرات را پاسخ دهید و مشکلات احتمالی را حل کرده و نسخه های به روزرسانی شده را در اختیار ایشان قرار دهید.

 

مشاهده قوانین فروشندگی ثبت نام و کسب درآمد

توسط
تومان
X